Program na december 2023
Pozrite si novinky na kanáloch FilmBox, ktoré sme pre vás pripravili v decembri 2023! Užite si tie najväčšie filmové hity!
Dráma / Thriller
Incident
V rannom zhone na newyorskom diaľničnom obchvate sa stretnú dve vozidlá.
Dráma / Komédia
Posledný semester
Keď sa univerzitný profesor Richard dozvie svoju nezvratnú diagnózu, rozhodne sa úplne zmeniť svoj život.
Životopisný / Hudobný
Rocketman
Predtým, než sa stal Eltonom Johnom, niesol meno Reginald a bol malým chlapcom s okuliarmi, ktorý mal problémy s rodičmi. Našťastie mal talent pre hru na klavíri.
Dráma / Thriller
Čierna krv
Potom, čo Plainview dostane tajomný tip, že na západe existuje mesto, kde vraj krajina doslova prekypuje naftou, rozhodne sa vyraziť na cestu so svojím synom H.W., aby skúsili šťastie v zanedbaných uliciach Little Bostonu.
Animovaný / Dráma
Vrásky
Staroba je bežne vnímané ako ponurá fáza života, vyvolávajúca u mnohých obavy. Animovaný film "Vrásky" sa však snaží tento pohľad pretvoriť a predstaviť vek v pozitívnejšom svetle.
Dráma / Krimi
Zbohom, baby
Keď štvorročná Amanda McCreadyová zmizne z domova a polícia nemôže nájsť žiadne stopy, jej teta najme dvoch súkromných detektívov.
Dráma / Životopisný
Hlas lásky
Sylvette a Anglomard sú šťastní z narodenia svojho štrnásteho potomka, malého dievčatka menom Aline. V tejto skromnej rodine je hudba neoddeliteľnou súčasťou každodenného života.
Komédia / Dráma
Druhá míza
Jedného dňa sa Dannyho manažér dostane k 40 rokov starému neprečítanému listu, ktorý Dannymu zaslal John Lennon. V tomto písomnom oznámení mu John Lennon radí aby zostal verný svojim vlastným hodnotám a hudbe.

Hlasujte pre svoju filmovú hviezdu

Hlasovať môžete do pondelka 18. decembra. Film s víťaznou filmovou hviezdou uvidíte v utorok 20. decembra od 22:00.

Chcem vidieť
Sylvia Hoeks - Stíny války
Chcem vidieť
Helen Mirren - Winchester: Sídlo démonů
[design/2015/film_detail_cross.png]
Sylvia Hoeks - Stíny války
[design/2015/film_detail_cross.png]
Helen Mirren - Winchester: Sídlo démonů

Prihláste sa na odber nášho spravodaja

 
 

Každý mesiac obdržíte zaujímavé tipy na najväčšie trháky na kanáloch FilmBox či možnosť zúčastniť sa akcií

Odoslaním registračného formulára vyjadruje registrovaná osoba súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré poskytla dobrovoľne v súvislosti s registráciou pre ODBER NOVINIEK z webových stránok www.sledujfilmbox.sk (ďalej len "ODBER NOVINIEK"). Registrovaná osoba vyjadruje súhlas so spracovaním poskytnutých údajov a s tým, že až do odvolania súhlasu budú údaje spracovávať prevádzkovateľ HELP FILM, s.r.o. za účelom:

1 / registrácia pre ODBER NOVINIEK a 2 / zasielanie upozornení na typ informácií / novinky uvedených v registrácii. Súhlas so spracovaním osobných údajov udeľuje poskytovateľ dobrovoľne a môže ho kedykoľvek bezplatne odvolať, a to na e-mailovej adrese obchod@spiintl.com.

Sledujte práve teraz

Exkluzívne české a slovenské televízne premiéry aj starostlivo vybrané zahraničné kúsky, ktoré vám nesmú uniknúť.
Pozrite sa, čo sme práve uložili do FilmBoxu.

[design/2015/film_detail_cross.png]
Rocketman

Veľká Británia / Kanada / USA, 2019, 121 min

Režie: Dexter Fletcher
Hrají: Taron Egerton, Jamie Bell, Richard Madden, Bryce Dallas Howard, Gemma Jones

Predtým, než sa stal Eltonom Johnom, niesol meno Reginald a bol malým chlapcom s okuliarmi, ktorý mal problémy s rodičmi. Našťastie mal talent pre hru na klavíri. Na začiatku svojej kariéry iba sprevádzal úspešnejších hudobníkov, ale potom stretol textára Bernieho Taupina, ktorý sa stal jeho najbližším spolupracovníkom. Toto stretnutie znamenalo začiatok jeho raketového vzostupu k úspechu, aj keď niekedy príliš rýchleho, čo viedlo k problémom s alkoholom a drogami. Tie mu pomáhali vo chvíľach samoty a osamelosti, ktorú zažíval často. Ale s dušou rockera a showmana sa dokázal vymaniť zo všetkých týchto problémov spevom.

Uvidíte na kanálu

3.12. od 21:00

Životopisný / Hudobný
[design/2015/film_detail_cross.png]
Druhá míza

USA, 2015, 106 min

Režie: Dan Fogelman
Hrají: Al Pacino, Annette Bening, Jennifer Garner, Bobby Cannavale, Christopher Plummer

Jedného dňa sa Dannyho manažér dostane k 40 rokov starému neprečítanému listu, ktorý Dannymu zaslal John Lennon. V tomto písomnom oznámení mu John Lennon radí aby zostal verný svojim vlastným hodnotám a hudbe. Tento list má za cieľ pomôcť Dannymu orientovať sa vo svete slávy a úspechu, ktorý sám John Lennon prežil. Táto správa ho motivuje k tomu, aby prehodnotil svoju cestu a vydal sa na novú dráhu, smerujúcu k znovuobjaveniu svojej rodiny a hľadaniu skutočnej lásky.

Uvidíte na kanálu

17.12. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Komédia / Dráma
[design/2015/film_detail_cross.png]
Poslední semestr

USA, 2018, 90 min

Režie: Wayne Roberts
Hrají:  Johnny Depp, Rosemarie DeWitt, Danny Huston, Zoey Deutch, Odessa Young

Po zistení svojej vážnej zdravotnej diagnózy sa univerzitný profesor Richard rozhodne prežiť zvyšok života bez zábran a s humorom. Oddáva sa nerestiam, ako sú alkohol, tabak a sex, a vyjadruje sa nevyberavo k tým, ktorí ho rozčuľujú. Avšak s blížiacim sa koncom prichádza aj pochopenie dôležitej životnej pravdy a učí sa zmierovať s ľuďmi, na ktorých mu záleží.

Uvidíte na kanálu

26.12. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Dráma / Komédia
[design/2015/film_detail_cross.png]
Zbohom, baby

USA, 2007, 114 min

Režie: Ben Affleck
Hrají:  Casey Affleck, Michelle Monaghan, Ed Harris, John Ashton, Morgan Freeman

Keď štvorročná Amanda McCreadyová zmizne z domova a polícia nemôže nájsť žiadne stopy, jej teta najme dvoch súkromných detektívov. Detektívi, aj keď nemajú skúsenosti s takýmito prípadmi, sú atraktívni pre rodinu, pretože nie sú policajti a poznajú prostredie drsnej bostonskej štvrti. Keď začnú pátrať po zmiznutom dievčati, odhalia temnú stránku dorchesterského podsvetia s drogovými dílermi, podvodníkmi a pedofilmi. Prípad sa začína blížiť k záveru, ale detektívi sa ocitnú pred morálnou dilemou, ktorá ich rozdeľuje.

Uvidíte na kanálu

9.12. od 22:00

Dráma / Krimi
[design/2015/film_detail_cross.png]
Hlas lásky

Kanada / Francúzsko, 2020, 128 min

Režie: Valérie Lemercier
Hrají: Valérie Lemercier, Carole Weyers, Véronique Baylaucq, Sylvain Marcel, Martine Fontaine

Sylvette a Anglomard sú šťastní z narodenia svojho štrnásteho potomka, malého dievčatka menom Aline. V tejto skromnej rodine je hudba neoddeliteľnou súčasťou každodenného života. Keď hudobný producent Guy Claude objaví Aline a jej unikátny hlas, jediným cieľom, ktorý má v hlave, je urobiť z nej najlepšiu speváčku na svete. S podporou svojej rodiny a vzťahu s Guy-Claudom, ktorý presahuje obyčajné priateľstvo, sa mladá speváčka vydáva na mimoriadnu životnú cestu.

Uvidíte na kanálu

31.12. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Dráma / Životopisný
[design/2015/film_detail_cross.png]
Vpich

USA, 2011, 100 min

Režie: Mark Kassen, Adam Kassen
Hrají: Chris Evans, Mark Kassen, Vinessa Shaw, Brett Cullen, Marshall Bell

Mike je talentovaný, mladý právnik závislý od drog. Spolu so svojim partnerom Paulom sa neochotne ujímajú prípadu zdravotnej sestry Vicky, ktorá sa nakazila kontaminovanou ihlou. Počas vyšetrovania odhaľujú korupciu v zdravotníckej spoločnosti, čo ich zavedie do najnebezpečnejšej súdnej bitky ich kariéry.

Uvidíte na kanálu

16.12. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Dráma / Životopisný
[design/2015/film_detail_cross.png]
Incident

USA, 2002, 99 min

Režie: Roger Michell
Hrají:  Ben Affleck, Samuel L. Jackson, Toni Collette, Sydney Pollack, Richard Jenkins

V rannom zhone na newyorskom diaľničnom obchvate sa stretnú dve vozidlá. Hoci nehoda nespôsobila vážne škody, jedno auto je neschopné pokračovať v jazde. Táto drobná kolízia má však pre oboch vodičov ďalekosiahle dôsledky. Gavin, ambiciózny právnik, kvôli nej zmešká dôležité súdne konanie a náhodou odhalí korupciu vo svojej rodinnej firme. Doyle, zarmútený otec, kvôli nehode nestihne svoje rozvodové konanie a hrozí mu, že stratí svoju rodinu, s ktorou túži tráviť každý okamih.

Uvidíte na kanálu

15.12. od 20:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Dráma / Thriller
[design/2015/film_detail_cross.png]
Čierna krv

USA, 2007, 158 min

Režie: Paul Thomas Anderson
Hrají: Daniel Day-Lewis, Paul Dano, Kevin J. O'Connor, Ciarán Hinds, Paul F. Tompkins

Potom, čo Plainview dostane tajomný tip, že na západe existuje mesto, kde vraj krajina doslova prekypuje naftou, rozhodne sa vyraziť na cestu so svojím synom H.W., aby skúsili šťastie v zanedbaných uliciach Little Bostonu. V tomto skromnom meste, ktorého hlavným lákadlom je kostol s charizmatickým kazateľom Elim Sundayom, sa Plainview a H.W. snažia prekonať svoje doterajšie neúspechy. Aj keď sa im začína dariť, nedokážu uniknúť konfliktom, ktoré ohrozujú základné hodnoty, ako sú láska, nádej, komunita, viera, ambície a dokonca aj puto medzi otcom a synom. Tieto konflikty sú spôsobené korupciou, podvodmi a výnosmi z ťažby ropy.

Uvidíte na kanálu

1.12. od 20:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Dráma / Thriller
[design/2015/film_detail_cross.png]
Vrásky

Španielsko, 2011, 89 min

Režie: Ignacio Ferreras
Hrají: Tacho González, Álvaro Guevara, Mabel Rivera, Raúl Dans, Mallory Moye

Staroba je bežne vnímané ako ponurá fáza života, vyvolávajúca u mnohých obavy. Animovaný film "Vrásky" sa však snaží tento pohľad pretvoriť a predstaviť vek v pozitívnejšom svetle. Rozpráva príbeh stretnutia Emilia a Miguela v domove pre seniorov, kde sa dotýka rôznych tabuizovaných tém spojených so starnutím. To však robí ľahkým, dôstojným a humorným spôsobom.

Uvidíte na kanálu

5.12. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Animovaný / Dráma

Nalaďte sa podľa nálady

Na kanáloch FilmBoxu objavíte filmy, ktoré vás nikdy nesklamú. Či už máte chuť na epickú hollywoodsku premiéru, strhujúcu akciu, pútavý dokument alebo napríklad artový film..
Zoznámte sa s rodinou kanálov FilmBox.

Hollywoodske trháky s hviezdami najväčšej veľkosti krátko po premiére v kinách. Pravý pôžitok pre milovníkov premiér všetkých žánrov.

Užite si exkluzívne televízne premiéry filmov slávnych hollywoodskych štúdií v HD kvalite. Kanál pre náročných divákov s vynikajúcou kvalitou obrazu a zvuku.

Zážitok pre celú rodinu s kvalitnými snímkami pre malých aj veľkých: animovaná tvorba, populárne seriály, zábavné komédie a rodinné filmy.
Prvý filmový kanál, ktorý prináša artovú a nezávislú tvorbu z celého sveta, vrátane noviniek z renomovaných festivalov.
Vaša základňa pre nezávislú hudbu všetkých žánrov. Od rockovej po tanečnú, od hip-hopu k popu, od indie rocku k EDM.
Nabitý akciou a adrenalínom, výber toho naj z extrémnych športov ako base jumping, motocross, wakeboarding, FMX či skateboarding.
Kultúra z celého sveta, divoká príroda, história, populárna veda. Ocenené dokumenty a filmy s dychberúcimi HD zábermi.
Sledujte napínavé súboje vo všetkých disciplínach bojových športov. Živé prenosy tých najlepších fightov v HD kvalite.
Popredné modelky, svetoznámi návrhári, najpopulárnejšie značky, najhorúcejšie móla a najprestížnejšie show na HD kanáli o móde a trendoch.
EroX (soft) a EroXXX (hard) sú prémiové erotické kanály v HD kvalite s tým najkvalitnejším obsahom všetkých žánrov pre dospelých.

Ako prijímať

FilmBox u televíznych operátorov

Kanály FilmBox môžete sledovať u všetkých dobrých operátorov na satelite, kábli aj IPTV. Vyberte si vášho operátora pre detailnejšiu ponuku:

FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
Web: horizon.tv
Telefon: 02/594 22 434
FilmBox
Web: antiktvgo.sk
Telefon: 055/30 12345
FilmBox
FilmBox Stars
Web: telekom.sk
Telefon: 0800 123 456
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FightBox HD
Web: telekom.sk
Telefon: 0800 123 456
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FightBox HD
360 TuneBox
EroXXX HD
Web: orange.sk
Telefon: 0905 905 905
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: slovanet.net
Telefon: 02/208 28 208
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: swan.sk
Telefon: 0650 123 456
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: tangotv.sk
Telefon: 055/30 555
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXX HD
Web: flexi.sk
Telefon: 0850 888 019
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: upc.sk
Telefon: 02/594 22 434
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: slovanet.net
Telefon: 02/208 28 208
FilmBox
FilmBox Stars
Web: swan.sk
Telefon: 0650 123 456
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
Web: www.satro.sk
Telefon: 0850 311 000
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: martico.sk
Telefon: 043 4288313
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: flexi.sk
Telefon: 0850 888 019
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: www.skylink.sk
Telefon: 02/20 250 241
FilmBox
Web: telekom.sk/magio-sat
Telefon: 0800 123 456
FilmBox Premium
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
Web: sk.freesattv.tv
Telefon: 02/217 22 222
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
FilmBox Live
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: www.antiksat.sk
Telefon: 055/30 12345
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: satro.sk
Telefon: 0850 311 000

Filmbox+

Ak radšej sledujete televízne programy na počítači, mobile alebo tablete alebo vlastníte Smart TV, predplaťte si službu FilmBox+ za €3,99 mesačne a užite si všetky naše kanály a k tomu stovky filmov z videotéky naviac. Aplikáciu FilmBox+ môžete spustiť na všetkých týchto zariadeniach.