Program na november 2022
Pozrite si novinky na kanáloch FilmBox, ktoré sme pre vás pripravili v novembri 2022! Užite si tie najväčšie filmové hity!
Krimi / Thriller
Muž so šedivými vlasmi
V jednom americkom meste vyčíňa sériový vrah, ktorý roznáša strach medzi všetkých obyvateľov
Sci-Fi / Thriller
Pavúky z vesmíru
Jarrod a Elein idú na víkend ku kamarátom Terrymu a Candice do južnej Kalifornie
Dráma / Historický
1911: Pád poslednej ríše
Na začiatku 20. storočia sa Čína ocitla v stave krízy. Krajina bola rozdelená do súperiacich frakcií, obyvateľstvo ríše hladovalo a nedávne politické reformy situáciu ešte zhoršili
Komédia 
Zábavná psia cesta
Mariňák Briggs vo výslužbe dostane úlohu, ktorá sa ukáže byť možno tým najzložitejším v celej jeho kariére
Krimi / Dráma
Muži, ktorí nenávidia ženy
Je tomu už 40 rokov, čo Harriette Vanger, dievča z mocného rodinného klanu, zmizlo. Jej telo nebolo nikdy nájdené
Dráma / Romantický
Fontána
Príbeh o dlhej životnej ceste muža, ktorý sa rozhodol postaviť osudu a zviesť s ním večný boj o záchranu milovanej ženy
Dráma / Thriller
Previnenie
Ben Cahill je ambiciózny južanský právnik, ktorý sa zapletie až po uši do vražedného sprisahania
Fantasy / Dobrodružný
Staré báje Vikingov
Film o zločine a treste, láske a žiarlivosti, živote a zvykoch starých Slovanov a o začiatkoch poľskej štátnosti

Hlasovanie ukončené.

Film s víťaznou filmovou hviezdou uvidíte v stredu 16. novembra od 22:05.

60%

Mel Gibson - Šílený max

40%

George Clooney - Muži co zírají na kozy
[design/2015/film_detail_cross.png]
Mel Gibson - Šílený max
[design/2015/film_detail_cross.png]
George Clooney - Muži co zírají na kozy

Prihláste sa na odber nášho spravodaja

 
 

Každý mesiac obdržíte zaujímavé tipy na najväčšie trháky na kanáloch FilmBox či možnosť zúčastniť sa akcií

Odoslaním registračného formulára vyjadruje registrovaná osoba súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré poskytla dobrovoľne v súvislosti s registráciou pre ODBER NOVINIEK z webových stránok www.sledujfilmbox.sk (ďalej len "ODBER NOVINIEK"). Registrovaná osoba vyjadruje súhlas so spracovaním poskytnutých údajov a s tým, že až do odvolania súhlasu budú údaje spracovávať prevádzkovateľ HELP FILM, s.r.o. za účelom:

1 / registrácia pre ODBER NOVINIEK a 2 / zasielanie upozornení na typ informácií / novinky uvedených v registrácii. Súhlas so spracovaním osobných údajov udeľuje poskytovateľ dobrovoľne a môže ho kedykoľvek bezplatne odvolať, a to na e-mailovej adrese obchod@spiintl.com.

Sledujte práve teraz

Exkluzívne české a slovenské televízne premiéry aj starostlivo vybrané zahraničné kúsky, ktoré vám nesmú uniknúť.
Pozrite sa, čo sme práve uložili do FilmBoxu.

[design/2015/film_detail_cross.png]
Muž so šedivými vlasmi

USA, 2007, 98 min

Režie: Scott L. Flynn
Hrají: Patrick Bauchau, Jack Conley, Jillian Armenante, Silas Weir Mitchell, Brett Bower

V jednom americkom meste vyčíňa sériový vrah, ktorý roznáša strach medzi všetkých obyvateľov. Napriek tomu, že bola vykonaná policajná razia, kriminálnik je stále nepolapený a v ďalších krokoch realizuje svoj plán. Do vyšetrovania vstúpi detektív Will King, ktorý si myslí, že je schopný vraha chytiť.

Uvidíte na kanálu

18.11. od 21:45

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Krimi / Thriller
[design/2015/film_detail_cross.png]
Deň čo deň

USA, 2018, 97 min

Režie: Michael Sucsy
Hrají: Angourie Rice, Justice Smith, Maria Bello, Debby Ryan, Colin Ford

Romantický film rozpráva aké to je, keď sa každý deň prebudíte v inom tele a každý deň žijete život niekoho iného. Platí jedna jediná zásada – vyhnite sa tomu, aby si niekto všimol, že na jeden deň prebývate v tele niekoho iného a nepleťte sa do jeho života. Všetko je v poriadku, až do rána, keď sa prebudíte v tele Justina a zamilujete sa do jeho priateľky Rhiannon. Od toho okamihu všetky pravidlá, podľa ktorých ste až doteraz žili, prestávajú platiť. Napokon sa objavil niekto, s kým chcete byť deň čo deň.

Uvidíte na kanálu

10.11. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Dráma / Romantický
[design/2015/film_detail_cross.png]
Pavúky z vesmíru

USA, 2010, 94 min

Režie: Colin Strause, Greg Strause
Hrají: Eric Balfour, Donald Faison, Scottie Thompson, Brittany Daniel, Neil Hopkins

Jarrod a Elein idú na víkend ku kamarátom Terrymu a Candice do južnej Kalifornie. Ďalšie ráno však svitanie príde o dve hodiny skôr a nepochádza od slnka, ale zo zvláštnych zdrojov vznášajúcich sa nad mestom. Z okna domčeka s hrôzou sledujú strašný výjav. Ľudia sa vznášajú k oblohe a sú vťahovaní do vesmírnych lodí, ktoré zakrývajú oblohu Los Angeles. Štyria kamaráti sa zúfalo snažia utiecť a zachrániť. Zdá sa, že vesmírni narušitelia nemajú slabé miesto. Ľudská populácia je vysávaná z povrchu Zeme. Život, ako ho poznáme, nenávratne končí...

Uvidíte na kanálu

2.11. od 21:00

Sci-Fi / Thriller
[design/2015/film_detail_cross.png]
Zábavná psia cesta

USA, 2022, 101 min

Režie: Reid Carolin, Channing Tatum
Hrají: Channing Tatum, Q'orianka Kilcher, Ethan Suplee, Kevin Nash, Aqueela Zoll

Mariňák Briggs vo výslužbe dostane úlohu, ktorá sa ukáže byť možno tým najzložitejším v celej jeho kariére. Má dopraviť psiu fenku menom Lulu na pohreb jej bývalého pána. Vyrážajú spoločne na cestu autom pozdĺž pobrežia Tichého oceánu, aby sa do jedného týždňa dostali na miesto určenia. Namachrovaný ľahkovážny frajer a tvrdohlavá psia dáma sú ale pomerne nezlučiteľní, pes Lulu je k tomu často o krok vpred. V sérii problémov sa z nich ale začína stávať tím. Briggs postupne zisťuje, čo všetko Lulu už v živote prežila a čo má rada, tá si zase uvedomí, že by z neho predsa len mohol byť solídne vychovaný a vycvičený človek. Lenže k tomu všetkému treba doraziť včas!

Uvidíte na kanálu

12.11. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Komédia
[design/2015/film_detail_cross.png]
1911: Pád poslednej ríše

Čína / Hongkong, 2011, 121 min

Režie: Li Zhang, Jackie Chan
Hrají: Jackie Chan, Jaycee Chan, Bingbing Li, Joan Chen, Wu Jiang

Na začiatku 20. storočia sa Čína ocitla v stave krízy. Krajina bola rozdelená do súperiacich frakcií, obyvateľstvo ríše hladovalo a nedávne politické reformy situáciu ešte zhoršili. 200 rokov vládnucu dynastiu Čching zastupoval sedemročný cisár, ktorý bol samozrejme úplne mimo realitu. Po dvestopäťdesiatich rokoch nespochybniteľnej moci sa teda občania začali otvorene búriť. Vládnuca generálska frakcia sa rozhodla vytvoriť silnú "novú armádu", aby akékoľvek náznaky ľudového povstania zadusila, ale zbrane boli príliš drahé a peňazí na ne sa nedostávalo. Huang Xin, ktorý sa nedávno vrátil z Japonska, kde študoval umenie modernej vojny, vedel, že sa jeho krajina rozpadá a nadobudol preto dojem, že nemá inú možnosť, než proti mocnej dynastii Čching a jej armáde pozdvihnúť meč vzbury.

Uvidíte na kanálu

18.11. od 20:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Dráma / Historický
[design/2015/film_detail_cross.png]
Muži, ktorí nenávidia ženy

USA / Švédsko / Veľká Británia / Nemecko, 2011, 158 min

Režie: David Fincher
Hrají: Daniel Craig, Rooney Mara, Christopher Plummer, Stellan Skarsgård, Steven Berkoff

Je tomu už 40 rokov, čo Harriette Vanger, dievča z mocného rodinného klanu, zmizlo. Jej telo nebolo nikdy nájdené. Strýko zmiznutej je presvedčený, že išlo o vraždu, za ktorou stojí niekto z rodiny. Vyšetrovaním poverí kritizovaného finančného novinára Mikaela Blomkvista a otrlú potetovanú hackerku Lisbeth Salander. Duo netradičných vyšetrovateľov príde na súvislosť Harriettinho zmiznutia s množstvom podivných vrážd za posledných 40 rokov. Mikael a Lisbeth začínajú rozpletať pavučinu záhad rodinnej histórie Vangerovcov.

Uvidíte na kanálu

5.11. od 21:00

Krimi / Dráma
[design/2015/film_detail_cross.png]
Staré báje Vikingov

Poľsko, 2003, 135 min

Režie: Jerzy Hoffman
Hrají: Michał Żebrowski, Anna Dymna, Bogdan Stupka, Malgorzata Foremniak, Daniel Olbrychski

Film o zločine a treste, láske a žiarlivosti, živote a zvykoch starých Slovanov a o začiatkoch poľskej štátnosti. Príbeh sa odohráva v 9. storočí, sto rokov pred prijatím kresťanstva, v kraji, ktorému vládne krutý knieža Popiel. Jeho zločiny rozpútajú vzburu. Lovec a bojovník Ziemek odmietne akceptovať rozhodnutie, že jeho milovaná Diva má byť obetovaná bohom. Rozhodne sa bojovať za svoju lásku.

Uvidíte na kanálu

12.11. od 20:00

Fantasy / Dobrodružný
[design/2015/film_detail_cross.png]
Previnenie

USA, 2016, 106 min

Režie: Shintaro Shimosawa
Hrají: Josh Duhamel, Anthony Hopkins, Al Pacino, Malin Åkerman, Alice Eve

Ben Cahill je ambiciózny južanský právnik, ktorý sa zapletie až po uši do vražedného sprisahania. Hoci je ženatý s pôvabnou Charlotte, urobí tú chybu, že jednej noci obnoví svoj pomer s bývalou priateľkou Emily. Tá je aktuálne spoločníčkou Arthura Denninga, miliardára a vlastníka firmy na výrobu liečiv. Denning sa snaží zamiesť stopy po mnohých úmrtiach spôsobených následkom požitia produktu od jeho spoločnosti. Vybavený dôvernými informáciami, ktoré unikli od Emily, ide Ben za svojim šéfom Charlesom Abramsom, stojacim na čele veľkej právnickej firmy. Po dlhom prehováraní Charles prideľuje Benovi tento prípad s veľkým potenciálom... ale aj s veľkými rizikami.

Uvidíte na kanálu

5.11. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Dráma / Thriller
[design/2015/film_detail_cross.png]
Fontána

USA / Kanada, 2006, 96 min

Režie: Darren Aronofsky
Hrají: Hugh Jackman, Rachel Weisz, Ellen Burstyn, Mark Margolis, Stephen McHattie

Príbeh o dlhej životnej ceste muža, ktorý sa rozhodol postaviť osudu a zviesť s ním večný boj o záchranu milovanej ženy. Jeho epická cesta začína v 16. storočí v Španielsku, kde sa ako dobyvateľ Tomas vydáva hľadať Fontánu mladosti – legendárny artefakt, ktorý údajne nesie dar večného života. Ako súčasný vedec Tommy Creo sa zúfalo snaží nájsť liek na rakovinu, na ktorú zomiera jeho milovaná žena Isabel. A ako pútnik vesmírom Tom z 26. storočia začína počas cesty konečne rozumieť tajomstvám, ktoré ho sužovali po celé tisícročia. Zatiaľ čo Thomas v troch rozličných inkarnáciách – ako bojovník, vedec a prieskumník – objavuje tajomstvo života, lásky, smrti a znovuzrodenia, tri rôzne príbehy smerujú k spoločnej pravde.

Uvidíte na kanálu

5.11. od 20:05

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Dráma / Romantický

Nalaďte sa podľa nálady

Na kanáloch FilmBoxu objavíte filmy, ktoré vás nikdy nesklamú. Či už máte chuť na epickú hollywoodsku premiéru, strhujúcu akciu, pútavý dokument alebo napríklad artový film..
Zoznámte sa s rodinou kanálov FilmBox.

Hollywoodske trháky s hviezdami najväčšej veľkosti krátko po premiére v kinách. Pravý pôžitok pre milovníkov premiér všetkých žánrov.

Užite si exkluzívne televízne premiéry filmov slávnych hollywoodskych štúdií v HD kvalite. Kanál pre náročných divákov s vynikajúcou kvalitou obrazu a zvuku.

Zážitok pre celú rodinu s kvalitnými snímkami pre malých aj veľkých: animovaná tvorba, populárne seriály, zábavné komédie a rodinné filmy.
Prvý filmový kanál, ktorý prináša artovú a nezávislú tvorbu z celého sveta, vrátane noviniek z renomovaných festivalov.
Vaša základňa pre nezávislú hudbu všetkých žánrov. Od rockovej po tanečnú, od hip-hopu k popu, od indie rocku k EDM.
Nabitý akciou a adrenalínom, výber toho naj z extrémnych športov ako base jumping, motocross, wakeboarding, FMX či skateboarding.
Kultúra z celého sveta, divoká príroda, história, populárna veda. Ocenené dokumenty a filmy s dychberúcimi HD zábermi.
Sledujte napínavé súboje vo všetkých disciplínach bojových športov. Živé prenosy tých najlepších fightov v HD kvalite.
Popredné modelky, svetoznámi návrhári, najpopulárnejšie značky, najhorúcejšie móla a najprestížnejšie show na HD kanáli o móde a trendoch.
EroX (soft) a EroXXX (hard) sú prémiové erotické kanály v HD kvalite s tým najkvalitnejším obsahom všetkých žánrov pre dospelých.

Ako prijímať

FilmBox u televíznych operátorov

Kanály FilmBox môžete sledovať u všetkých dobrých operátorov na satelite, kábli aj IPTV. Vyberte si vášho operátora pre detailnejšiu ponuku:

FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
Web: horizon.tv
Telefon: 02/594 22 434
FilmBox
Web: antiktvgo.sk
Telefon: 055/30 12345
FilmBox
FilmBox Stars
Web: telekom.sk
Telefon: 0800 123 456
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FightBox HD
Web: telekom.sk
Telefon: 0800 123 456
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FightBox HD
360 TuneBox
EroXXX HD
Web: orange.sk
Telefon: 0905 905 905
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: slovanet.net
Telefon: 02/208 28 208
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: swan.sk
Telefon: 0650 123 456
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: tangotv.sk
Telefon: 055/30 555
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXX HD
Web: flexi.sk
Telefon: 0850 888 019
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: upc.sk
Telefon: 02/594 22 434
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: slovanet.net
Telefon: 02/208 28 208
FilmBox
FilmBox Stars
Web: swan.sk
Telefon: 0650 123 456
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
Web: www.satro.sk
Telefon: 0850 311 000
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: martico.sk
Telefon: 043 4288313
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: flexi.sk
Telefon: 0850 888 019
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: www.skylink.sk
Telefon: 02/20 250 241
FilmBox
Web: telekom.sk/magio-sat
Telefon: 0800 123 456
FilmBox Premium
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
Web: sk.freesattv.tv
Telefon: 02/217 22 222
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
FilmBox Live
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: www.antiksat.sk
Telefon: 055/30 12345
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: satro.sk
Telefon: 0850 311 000

Filmbox+

Ak radšej sledujete televízne programy na počítači, mobile alebo tablete alebo vlastníte Smart TV, predplaťte si službu FilmBox+ za €3,99 mesačne a užite si všetky naše kanály a k tomu stovky filmov z videotéky naviac. Aplikáciu FilmBox+ môžete spustiť na všetkých týchto zariadeniach.