Program na február 2021
Pozrite si novinky na kanáloch FilmBox, ktoré sme pre vás pripravili vo februári 2021! Užite si tie najväčšie filmové hity!
Dobrodružný/Dráma 
Lovci tieňov
Filmový Simon Hunt stráca v roku 1994 počas živého prenosu o srbskom masakre nervy a dostáva vyhadzov.
AKČNÝ / KRIMI 
Pobrežná hliadka
Svalnatý srdcař Mitch musí svůj tým pobřežní hlídky posílit o bývalého olympionika a nesnesitelného průšviháře Matta Brodyho, který mu pije krev
Dobrodružný/Sci-Fi
Transformers: Posledný rytier
Automechanik Cade Yeager má s Transformermi bohaté skúsenosti a napriek vojne sa spojí s "nepriateľom" Bumblebeom
Thriller/Mysteriózny
Symfónia strachu
Tom Selznick, najtalentovanejší klavirista svojej generácie, prestal vystupovať na verejnosti kvôli veľkej tréme pred publikom.
Fantasy / Sci-Fi
Assassin's Creed
Usvedčený vrah Callum Lynch je nedobrovoľne vyslobodený z cely smrti len preto, aby sa stal súčasťou stáročného boja medzi Asasínmi, Templármi a španielskymi inkvizítormi
Komédia/Akčný
Vtedy v kalifornii
Profesijný a súkromný svet Steva sa spolu stretnú po tom, čo príde o svojho milovaného psa Buddyho.
Dráma/Sci-Fi 
The Circle
Svet bez hladu. Svet bez vojen. Svet bez chorôb. Neobmedzené možnosti. V úchvatnej a najväčšej high-tech spoločnosti The Circle neexistuje problém, ktorý by nebolo možné vyriešiť.
Komédia/Romantický
Láska v Indii
Pařížský pár Anne a Francois se rozhodnou pro svatbu v pohádkovém indickém stylu

Hlasujte pre svoju filmovú hviezdu

Hlasovať môžete do utorka 16. marca. Film s víťaznou filmovou hviezdou uvidíte v utorok 17. marca od 21:45.

Chcem vidieť
Julia Roberts - Tajemství jejich očí
Chcem vidieť
Jennifer Aniston - Já, knedlíček
[design/2015/film_detail_cross.png]
Julia Roberts - Tajemství jejich očí
[design/2015/film_detail_cross.png]
Jennifer Aniston - Já, knedlíček

Prihláste sa na odber nášho spravodaja

 
 

Každý mesiac obdržíte zaujímavé tipy na najväčšie trháky na kanáloch FilmBox či možnosť zúčastniť sa akcií

Odoslaním registračného formulára vyjadruje registrovaná osoba súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré poskytla dobrovoľne v súvislosti s registráciou pre ODBER NOVINIEK z webových stránok www.sledujfilmbox.sk (ďalej len "ODBER NOVINIEK"). Registrovaná osoba vyjadruje súhlas so spracovaním poskytnutých údajov a s tým, že až do odvolania súhlasu budú údaje spracovávať prevádzkovateľ HELP FILM, s.r.o. za účelom:

1 / registrácia pre ODBER NOVINIEK a 2 / zasielanie upozornení na typ informácií / novinky uvedených v registrácii. Súhlas so spracovaním osobných údajov udeľuje poskytovateľ dobrovoľne a môže ho kedykoľvek bezplatne odvolať, a to na e-mailovej adrese obchod@spiintl.com.

Filmová ponuka

Kanály FilmBox ponúkajú exkluzívne české a slovenské televízne premiéry.
Pozrite sa, aké snímky v súčasnej dobe nájdete na našich programoch:

[design/2015/film_detail_cross.png]
IVAN HROZNÝ

Rusko, 2009, 116 min

Režie: Pavel Lungin
Hrají: Pjotr Mamonov, Oleg Jankovskij, Alexandr Domogarov, Ville Haapasalo, Ivan Ochlobystin

Historická dráma nás zanesie do Ruska 16. storočia, ktoré sužuje hladomor a vojna proti poľskému kráľovi Žigmundovi. Tyranský cár Ivan IV. zvaný Hrozný zavádza v strachu pred zradcami tvrdý cársky absolutizmus a zem zachvátia popravy a mučenie nevinných ľudí. Do čela cirkvi sa za tejto situácie dostáva cárov priateľ z detstva, múdry opát Filip. Podarí sa mu zastaviť tyraniu paranoidného cára?

Uvidíte na kanálu

5.2. od 20:00

DRÁMA / HISTORICKÝ
[design/2015/film_detail_cross.png]
KRÁLI ZLODEJOV

Velká Británie, 2018, 108 min

Režie: James Marsh
Hrají: Michael Caine, Jim Broadbent, Ray Winstone, Tom Courtenay, Charlie Cox, Paul Whitehouse

Zoznámte sa s neuveriteľným príbehom podľa skutočnej londýnskej udalosti: V roku 2015 zmizli z extrémne chránenej úschovne klenotov šperky za 200 miliónov libier. Vysoko profesionálne prevedenie nasmerovalo políciu k pátraniu po dokonale organizovanej skupine, čo sa nakoniec potvrdilo. Nikto ale nečakal, že za odvážnou krádežou stojí partia dôchodcov! Vyslúžilí podvodníci si na sklonku života užili senzačnú lúpežnú akciu, ktorá svojim rozuzlením nadchla celý svet.

Uvidíte na kanálu

27.2. od 20:00

KRIMI / DRÁMA
[design/2015/film_detail_cross.png]
POBREŽNÁ HLIADKA

USA / Veľká Británia / Čína, 2017, 116 min 

Režie: Seth Gordon
Hrají: Dwayne Johnson, Zac Efron, Alexandra Daddario, Priyanka Chopra Jonas

Svalnatý zanietenec Mitch musí posilniť svoj tím pobrežnej hliadky o bývalého olympionika a neznesiteľného roztatárenca Matta Brodyho, ktorý mu pije krv. Keď sa ale na pláži objaví mŕtvola a vrecúško s drogami, je jasné, že sa tu deje niečo vážne a oni budú musieť držať spolu. Namiesto pomalej polície sa ich záchranársky tím vydáva pátrať na vlastnú päsť po zločine, ktorého stopy vedú ku kontroverznej podnikateľke Victorií Leedsovej.

Uvidíte na kanálu

6.2. od 21:00

AKČNÝ / KRIMI 
[design/2015/film_detail_cross.png]
Ja, knedlička

USA, 2018, 109 min

Režie: Anne Fletcher
Hrají: Danielle Macdonald, Jennifer Aniston, Luke Benward, Odeya Rush, Dove Cameron

Willowdean, ktorej jej matka nepovie inak ako knedlička, je bacuľatá dcéra bývalej kráľovnej krásy. Zo vzdoru sa prihlási do matkinej súťaže o najkrajšiu tínedžerku. Spôsobí tým rozruch a revolúciu v oblasti podobných súťaží, obzvlášť potom, ako sa jej príkladom začnú riadiť aj ďalšie dievčatá.

Uvidíte na kanálu

21.10. od 20:00

Komédia / Dráma
[design/2015/film_detail_cross.png]
Angláni na úteku

USA / Velká Británie, 2018, 90 min

Režie: James Oakley
Hrají: Uma Thurman, Alice Eve, Sofía Vergara, Parker Posey, Crispin Glover

Podvodnícky manželský pár Harriet a Peter musí ukradnúť šperky astronomickej hodnoty. Jedine tak môžu splatiť dlh šéfke podsvetia Irine, ktorej lup prehýrili počas jedinej noci. Klenoty pritom nepatria nikomu inému, ako Petrovej zazobanej exmanželke žijúcej v luxusnom svete Hollywoodu.

Uvidíte na kanálu

5.2. od 21:00

Komédia
[design/2015/film_detail_cross.png]
Brána temnoty

USA, 2015, 90 min

Režie: Uli Edel
Hrají: Nicolas Cage, Sarah Wayne Callies, Lyriq Bent, Veronica Ferres

Počas halloweenského karnevalu záhadne zmizne malý Charlie - a ani rok potom polícia nedokáže vysvetliť kam. Jedinými stopami sú desivé odkazy, ktoré celý rok prenasledujú oboch rodičov. Hoci sa manželia vzájomne odcudzili, posadnutosť pátraním po synovi a opantanie dávnou legendou o miznúcich deťoch ich oboch spája a ženie ďalej.

Uvidíte na kanálu

17.2. od 22:00

Thriller / Horor
[design/2015/film_detail_cross.png]
Vtedy v kalifornii

USA, 2017, 94 min

Režie: Mark Cullen, Robb Cullen
Hrají:  Bruce Willis, Jason Momoa, John Goodman, Thomas Middleditch, Famke Janssen

Steve je súkromný vyšetrovateľ z predmestia Los Angeles. Jeho profesijný a súkromný svet sa spolu stretnú po tom, čo príde o svojho milovaného psa Buddyho. Buddy je ukradnutý neslávne známym gangom. Po sérii bláznivých situácií začína Steve s gangom vyjednávať. Hovorí sa, že pes je najlepším priateľom človeka a Steve dokazuje, ako ďaleko je človek ochotný zájsť, aby Buddyho získal späť.

Uvidíte na kanálu

20.2. od 21:00

Komédia/Akčný
[design/2015/film_detail_cross.png]
FOTRI SÚ LOTRI

USA, 2010, 94 min

Režie: Paul Weitz
Hrají: Robert De Niro, Ben Stiller, Owen Wilson, Dustin Hoffman, Barbra Streisand

Greg Jebal sa stále snaží zžiť so svojim svokrom, bývalým elitným agentom tajných služieb, tentoraz má navyše už päťročné dvojčatá a nový dom v rekonštrukcii. Keď svokor prejde infarktom, zverí sa Gregovi, že by mal jeho úlohu hlavy rodinného klanu prevziať on. Aby sa nádejný začiatok lepších vzťahov nepokazil, snaží sa Greg zabezpečiť rodinu a k práci zdravotnej sestry si priberie ešte propagáciu liekov na erekciu. Séria katastrofických situácií na seba nenechá dlho čakať ...

Uvidíte na kanálu

20.2. od 21:00

KOMÉDIA
[design/2015/film_detail_cross.png]
TICHÉ MIESTO

USA, 2018, 90 min

Režie: John Krasinski
Hrají: Emily Blunt, John Krasinski, Noah Jupe, Millicent Simmonds, Cade Woodward

Kto chce prežiť, nesmie vydať žiadny zvuk. Inak prídu Oni a s nimi istá smrť. Nové pravidlá prežitia na Zemi si osvojila aj rodina na odľahlej farme s nepočujúcou dcérou, vďaka ktorej vie posunkový jazyk a bezpečný život v tichu je pre nich jednoduchší. Odhlučnená pivnica aj naučené denné rituály v totálnom tichu ale nezaručia, že nikto z nich neurobí fatálnu chybu. Záhadní votrelci sa vedia objaviť nepredstaviteľne rýchlo a dieťa, ktoré sa má čoskoro narodiť, rozhodne situáciu neuľahčuje.

Uvidíte na kanálu

19.2. od 22:55

HOROR / THRILLER 
[design/2015/film_detail_cross.png]
DAŽĎOVÁ VÍLA

Česko, 2010, 96 min

Režie: Milan Cieslar
Hrají: Jakub Gottwald, Vica Kerekes, Miroslav Donutil, Simona Stašová, Jaromír Dulava

Ako to dopadne s ľuďmi, keď sa k nim vydajú na inšpekciu Vzduch, Oheň, Zem a Voda prezlečení za pocestných? Voda v podobe Dažďovej víly vidí na vlastné oči, ako vedia byť ľudia lakotní a neprajnícki, a za trest na nich zošle úmorné sucho. Skúpy sedliak Lakota, ktorého hnevá láska jeho syna k chudobnému dievčaťu Kvetuške, príde s nápadom - nech sa Kvetuška vydá do sveta, aby navrátila ľuďom dážď a on konečne privolí k ich sobášu. Odvážna Kvetuška sa pustí do diela a dostáva tri preťažké úlohy. Najťažšie však bude zvládnuť zlé vlastnosti ľudí okolo ...

Uvidíte na kanálu

27.2. od 16:15

ROZPRÁVKA
[design/2015/film_detail_cross.png]
A vojna je tu

Francie, 2011, 100 min

Režie: Valérie Donzelli
Hrají: Valérie Donzelli, Jérémie Elkaïm, Brigitte Sy, Elina Löwensohn, Béatrice De Staël

Romeo a Juliette sa od prvého stretnutím do seba vášnivo Zamilujte a z ich lásky sa narodí malý Adam. Bezstarostný príbeh však netrvá príliš Dlho. Do ich života náhle zasiahne zákerná choroba. Zistí sa, že malý Adam má nádor. Napriek velkej bolesti v srdci sa obaja rozhodnite bojovať, pretoze Ľudia, Ktory sa ocitli v hraničnej situáciám života a smrti, sa akoby stávajú lepšími. Silná dramatická téma miestami smeruje až ku komédii, či melodráma. Voľnosťou v sposob rozpravanie pripomína štýl velikána francúzskej kinematografie François Truffaut. Autobiograficky ladený príbeh o pare skúšanom osudom tak získava nezvyčajnú sviežosť a šťavu.

Uvidíte na kanálu

17.2. od 22:00

Dráma
[design/2015/film_detail_cross.png]
Inferno

USA, 1999, 92 min

Režie: John G. Avildsen
Hrají: Jean-Claude Van Damme, Danny Trejo, Pat Morita, Gabrielle Fitzpatrick, Larry Drake

Tulák Eddie Lomax je bývalý vojak, sužovaný ťažkou depresiou zo svojho života a vojenskej minulosti. Chce spáchať samovraždu, ale ešte predtým, chce navštíviť svojho indiánskeho kamaráta Johnnyho, žijúceho v odľahlom púštnom mestečku Inferno, a darovať mu svoju motorku. Cestou cez púšť je napadnutý bandou bitkárov z Hoganovú gangu, ktorí ho zmlátia, postrelí, ukradnú mu motorku a nechajú ho ležať polomŕtveho v púšti, aby tu zomrel. Lenže Eddie má oveľa húževnatejší korienok, než by čakali.

Uvidíte na kanálu

17.2. od 22:00

Akčný / Krimi
[design/2015/film_detail_cross.png]
Tajomstvo ich očí

USA / Veľká Británia / Španielsko / Južná Kórea, 2015, 111 min

Režie: Billy Ray
Hrají: Chiwetel Ejiofor, Nicole Kidman, Julia Roberts, Dean Norris, Alfred Molina

Vyšetrovatelia FBI Jess a Ray sú zohratí, sú si blízki a ich spoločná kariéra je na vzostupe. Nový prípad s nimi však poriadne zamáva a do duší im nezmazateľne vypáli znak bolesti. Dostanú za úlohu vyšetriť brutálnu vraždu. Na mieste, pri mŕtvole pohodenej v smetiaku, zisťujú, že mŕtve dievča je Jessiho neplnoletá dcéra. Ďalšie zdesenie nasleduje. Hoci sa podarí nájsť a zadržať podozrivého, prípad sa zrúti. Údajný vrah zostáva na slobode a mizne nevedno kam. Po trinástich rokoch posadnutého pátrania na vlastnú päsť objaví Ray nové vodítko, ktoré by mohlo priniesť vyriešenie prípadu.

Uvidíte na kanálu

17.3. od 21:45

Psychologický / Mysteriózny 
[design/2015/film_detail_cross.png]
VDOVY

USA / Veľká Británia, 2018, 129 min

Režie: Steve McQueen
Hrají: Viola Davis, Michelle Rodriguez, Elizabeth Debicki, Cynthia Erivo, Colin Farrell

Ich manželia boli ozbrojení zločinci, po ktorých ostali v skorumpovanom Chicagu naozaj veľké dlhy. A pretože veritelia sú pekne nepríjemní chlapci, dávajú sa osamelé vdovy po zlodejoch dohromady, aby si zachránili krk. Keď totiž spoja sily, dokážu všetko, na čo si spomenú.

Uvidíte na kanálu

12.2. od 21:00

DRÁMA / KRIMI 

Stanice

Zažite tú najlepšiu zábavu pre celú rodinu s ponukou kanálov všetkých žánrov s exkluzívnymi premiérami hollywoodskych drám a akčných filmov, zábavnými komédiami, pútavými dokumentmi, artovými snímkami, či napínavými súbojmi.
Preskúmajte, aké programy ponúkame:

Hollywoodske trháky s hviezdami najväčšej veľkosti krátko po premiére v kinách. Pravý pôžitok pre milovníkov premiér všetkých žánrov.

Užite si exkluzívne televízne premiéry filmov slávnych hollywoodskych štúdií v HD kvalite. Kanál pre náročných divákov s vynikajúcou kvalitou obrazu a zvuku.

Zážitok pre celú rodinu s kvalitnými snímkami pre malých aj veľkých: animovaná tvorba, populárne seriály, zábavné komédie a rodinné filmy.
Prvý filmový kanál, ktorý prináša artovú a nezávislú tvorbu z celého sveta, vrátane noviniek z renomovaných festivalov.
Vaša základňa pre nezávislú hudbu všetkých žánrov. Od rockovej po tanečnú, od hip-hopu k popu, od indie rocku k EDM.
Nabitý akciou a adrenalínom, výber toho naj z extrémnych športov ako base jumping, motocross, wakeboarding, FMX či skateboarding.
Kultúra z celého sveta, divoká príroda, história, populárna veda. Ocenené dokumenty a filmy s dychberúcimi HD zábermi.
Sledujte napínavé súboje vo všetkých disciplínach bojových športov. Živé prenosy tých najlepších fightov v HD kvalite.
Popredné modelky, svetoznámi návrhári, najpopulárnejšie značky, najhorúcejšie móla a najprestížnejšie show na HD kanáli o móde a trendoch.
EroX (soft) a EroXXX (hard) sú prémiové erotické kanály v HD kvalite s tým najkvalitnejším obsahom všetkých žánrov pre dospelých.

Ako prijímať

FilmBox u televíznych operátorov

Kanály FilmBox môžete sledovať u všetkých dobrých operátorov na satelite, kábli aj IPTV. Vyberte si vášho operátora pre detailnejšiu ponuku:

FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
Web: horizon.tv
Telefon: 02/594 22 434
FilmBox
Web: antiktvgo.sk
Telefon: 055/30 12345
FilmBox
FilmBox Plus
Web: telekom.sk
Telefon: 0800 123 456
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
FightBox HD
Web: telekom.sk
Telefon: 0800 123 456
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FightBox HD
360 TuneBox
EroXXX HD
Web: orange.sk
Telefon: 0905 905 905
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: slovanet.net
Telefon: 02/208 28 208
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: swan.sk
Telefon: 0650 123 456
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: tangotv.sk
Telefon: 055/30 555
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: upc.sk
Telefon: 02/594 22 434
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: slovanet.net
Telefon: 02/208 28 208
FilmBox
FilmBox Plus
Web: swan.sk
Telefon: 0650 123 456
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
Web: www.satro.sk
Telefon: 0850 311 000
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: martico.sk
Telefon: 043 4288313
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: flexi.sk
Telefon: 0850 888 019
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: www.skylink.sk
Telefon: 02/20 250 241
FilmBox
Web: telekom.sk/magio-sat
Telefon: 0800 123 456
FilmBox Premium
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
Web: sk.freesattv.tv
Telefon: 02/217 22 222
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
FilmBox Live
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: www.antiksat.sk
Telefon: 055/30 12345
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Plus
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: satro.sk
Telefon: 0850 311 000

Filmbox Live

Ak radšej sledujete televízne programy na počítači, mobile alebo tablete alebo vlastníte Smart TV, predplaťte si službu FilmBox Live za €4,90 mesačne a užite si všetky naše kanály a k tomu stovky filmov z videotéky naviac. Aplikáciu FilmBox Live môžete spustiť na všetkých týchto zariadeniach.