Program na máj 2023
Pozrite si novinky na kanáloch FilmBox, ktoré sme pre vás pripravili v máji 2023! Užite si tie najväčšie filmové hity!
Dráma / Thriller
Nezlomná
Mladá Hope sa snaží preraziť ako speváčka, neustále ale naráža na odmietnutie. Sklamané dievča hľadá útechu u šarmantného kriminálnika Willa.
Komédia
Jak milovat s D
Mladá žena dostáva už jedenásty krát za sebou kopačky. Keď podstúpi špeciálny test, zistí, že za jej neúspechy v láske môžu gény.
Dráma
Odklad
Osemnásťročný Ben Sweet prichádza roku 1968 na univerzitu v Berkeley, aby tu študoval účtovníctvo a vyhol sa tak vojne.
Komédia / Dobrodružný
Shoky & Morthy: Posledná veľká akcia
Shoky a Morty sú kamaráti od školských rokov a zároveň youtuberi s našľapnutou kariérou. Morthyho však už ich detinské pranky prestávajú baviť, aj vďaka vplyvu jeho priateľky, ambicióznej influencerky Sáry.
Komédia
U mě dobrý
V záhradkárskej kolónii na Libeňskom ostrove sa začiatkom 90. rokov schádza v malej krčmičke U Buddyho partia kamarátov, nie príliš úspešných, napriek tomu vo svojom skromnom svete viac, či menej spokojných outsiderov.
Komédia / Romantický
Laggies
Megan sa blíži tridsiaty rok veku, má vážnu známosť so svojou láskou zo strednej školy Anthonym a stále sa priatelí s kamarátkami z vysokej školy.
Komédia / Dráma
Madam slúžka
Bohatý a dobre situovaný americký pár sa rozhodne okoreniť svoj upadajúci vzťah a presťahuje sa do zámku v romantickom Paríži.
Dráma / Thriller
Modelár 
Príbeh dvoch kamarátov, ktorí prevádzkujú prosperujúcu požičovňu dronov, sa odohráva v súčasnej Prahe. 

Hlasovanie ukončené.

Film s víťaznou filmovou hviezdou uvidíte v utorok 17. mája od 22:05.

28%

Renée Zellweger - Kašlu na lásku

71%

Jennifer Aniston - Nepoučitelní
[design/2015/film_detail_cross.png]
Renée Zellweger - Kašlu na lásku
[design/2015/film_detail_cross.png]
Jennifer Aniston - Nepoučitelní

Prihláste sa na odber nášho spravodaja

 
 

Každý mesiac obdržíte zaujímavé tipy na najväčšie trháky na kanáloch FilmBox či možnosť zúčastniť sa akcií

Odoslaním registračného formulára vyjadruje registrovaná osoba súhlas so spracovaním osobných údajov, ktoré poskytla dobrovoľne v súvislosti s registráciou pre ODBER NOVINIEK z webových stránok www.sledujfilmbox.sk (ďalej len "ODBER NOVINIEK"). Registrovaná osoba vyjadruje súhlas so spracovaním poskytnutých údajov a s tým, že až do odvolania súhlasu budú údaje spracovávať prevádzkovateľ HELP FILM, s.r.o. za účelom:

1 / registrácia pre ODBER NOVINIEK a 2 / zasielanie upozornení na typ informácií / novinky uvedených v registrácii. Súhlas so spracovaním osobných údajov udeľuje poskytovateľ dobrovoľne a môže ho kedykoľvek bezplatne odvolať, a to na e-mailovej adrese obchod@spiintl.com.

Sledujte práve teraz

Exkluzívne české a slovenské televízne premiéry aj starostlivo vybrané zahraničné kúsky, ktoré vám nesmú uniknúť.
Pozrite sa, čo sme práve uložili do FilmBoxu.

[design/2015/film_detail_cross.png]
Odklad

USA, 2005, 86 min

Režie: Bobby Roth
Hrají: Nick Roth, Laura Jordan, Henry Winkler, Sarah Carter, Tom Morello, Bonnie Bedelia

Osemnásťročný Ben Sweet prichádza roku 1968 na univerzitu v Berkeley, aby tu študoval účtovníctvo a vyhol sa tak vojne. Tým začína jeho odysea svetom sexu, drog, rokenrolu a politického aktivizmu. Benov doterajší život sa tým otrasie v základoch. Čaká ho cesta za sebapoznaním, taká vzdialená životu jeho otca, Sye Sweeta. Film sa zameriava na skupinu mladých ľudí protestujúcich proti vojne vo Vietname.

Uvidíte na kanálu

11.5. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Dráma
[design/2015/film_detail_cross.png]
Jak milovat s D

Veľká Británia, 2019, 95 min

Režie: Sasha Collington
Hrají: Tovah Feldshuh, Maeve Dermody, Victoria Emslie, Alexandra Evans, Tristam Summers

Mladá žena dostáva už jedenásty krát za sebou kopačky. Keď podstúpi špeciálny test, zistí, že za jej neúspechy v láske môžu gény. Rozhodne sa nájsť cestu, ako svoj preradný gén D poraziť a nájsť pravú lásku, nech to stojí čokoľvek.

Uvidíte na kanálu

13.5. od 22:50

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Komédia
[design/2015/film_detail_cross.png]
Modelár 

Česko, 2020, 110 min

Režie: Petr Zelenka
Hrají: Kryštof Hádek, Jiří Mádl, Veronika Khek Kubařová, Zuzana Fialová, Richard Stanke

Príbeh dvoch kamarátov, ktorí prevádzkujú prosperujúcu požičovňu dronov, sa odohráva v súčasnej Prahe. Majiteľ firmy prezývaný Plech, vo voľnom čase rapper, sníva o veľkých peniazoch a neochvejných istotách. Chemik a vynikajúci letecký navigátor Pavel, ktorý sa práve vrátil zo zahraničia, sníva o spravodlivosti a osobnom angažmáne pri náprave sveta. Drony sú pre bývalých spolužiakov zo strednej školy priepustkou do mnohých oblastí ľudského konania, kam by sa inak nepozreli. Keď sa však jeden z hrdinov rozhodne využiť dron k niečomu úplne inému, situácia vo firme sa začne komplikovať.

Uvidíte na kanálu

19.5. od 20:00

Dráma / Thriller
[design/2015/film_detail_cross.png]
Madam slúžka

Francúzsko, 2017, 90 min

Režie: Amanda Sthers
Hrají: Toni Collette, Harvey Keitel, Michael Smiley, Joséphine de La Baume, Rossy de Palma

Bohatý a dobre situovaný americký pár sa rozhodne okoreniť svoj upadajúci vzťah a presťahuje sa do zámku v romantickom Paríži. Pri príprave obzvlášť luxusnej večere pre sofistikovaných priateľov zrazu arogantná pani domu zistí, že pri stole je prestreté len pre 13 hostí, a to vo svojej poverčivosti v žiadnom prípade nemôže dovoliť. Hostiteľka teda vymyslí plán. Trvá na tom, aby sa jej verná slúžka Mária prestrojila za tajomnú španielsku šľachtičnú, čím odvráti "nešťastie" pri stole.

Uvidíte na kanálu

4.5. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Komédia / Dráma
[design/2015/film_detail_cross.png]
Nezlomná

USA, 2006, 97 min

Režie: Alan White
Hrají: Heather Graham, Jeremy Sisto, Tess Harper, Valerie Azlynn, Joe Hursley

Mladá Hope sa snaží preraziť ako speváčka, neustále ale naráža na odmietnutie. Sklamané dievča hľadá útechu u šarmantného kriminálnika Willa. Bláznivo sa do seba zamilujú a pomaly prepadajú jeden druhému, aj Willovej drogovej existencii. Keď si Hope uvedomí, na akú nebezpečnú cestu sa vydala, rozíde sa s Willom, nájde si prácu ako servírka a pokúsi sa dať svoj život opäť do poriadku.

Uvidíte na kanálu

16.5. od 22:30

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Dráma / Thriller
[design/2015/film_detail_cross.png]
Shoky & Morthy: Posledná veľká akcia

Česko, 2021, 103 min

Režie: Andy Fehu
Hrají: Štěpán Kozub, Jakub Štáfek, Martina Babišová, Andrea Daňková, Tomáš Magnusek

Shoky a Morty sú kamaráti od školských rokov a zároveň youtuberi s našľapnutou kariérou. Morthyho však už ich detinské pranky prestávajú baviť, aj vďaka vplyvu jeho priateľky, ambicióznej influencerky Sáry. Keď posledné video chalanov zožne na sieťach vlnu kritiky, ich kanál prestane zarábať a vyslúžia si zaň verejnoprospešné práce, vyzerá to na ich definitívny rozchod. Jedinou šancou, ako si napraviť youtuberskú povesť, je spoločný plán na „poslednú veľkú akciu“. Shoky, Morthy, Sára, svojrázna lovkyňa duchov Lucie a predajca vysávačov (a neúspešný youtuber) Radomil sa vydávajú po diaľnici D1 na divokú jazdu v ústrety objasneniu záhady Deviatich krížov.

Uvidíte na kanálu

5.5. od 20:00

Komédia / Dobrodružný
[design/2015/film_detail_cross.png]
Laggies

USA, 2014, 100 min

Režie: Lynn Shelton
Hrají: Chloë Grace Moretz, Keira Knightley, Sam Rockwell, Tiya Sircar, Ellie Kemper

Megan sa blíži tridsiaty rok veku, má vážnu známosť so svojou láskou zo strednej školy Anthonym a stále sa priatelí s kamarátkami z vysokej školy. Keď sa vracia od svojej priateľky Allison, stretne mladú Anniku s partičku tínedžerov, ktorí ju požiadajú, aby im kúpila kartón pív a fľašu vína. Megan im vyhovie a prijme aj pozvanie na ich večierok. Po príchode domov jej Anthony ponúkne sobáš. Megan je zaskočená a zaklame, že musí odísť na týždenný seminár. Chce si všetko starostlivo rozmyslieť.

Uvidíte na kanálu

2.5. od 21:00

Komédia / Romantický
[design/2015/film_detail_cross.png]
U mě dobrý

Česko, 2008, 101 min

Režie: Jan Hřebejk
Hrají: Boleslav Polívka, Jiří Schmitzer, Lenka Vlasáková, Miroslav Vladyka, Josef Somr

V záhradkárskej kolónii na Libeňskom ostrove sa začiatkom 90. rokov schádza v malej krčmičke U Buddyho partia kamarátov, nie príliš úspešných, napriek tomu vo svojom skromnom svete viac, či menej spokojných outsiderov. Hrajú desať halierový mariáš, prežívajú drobné životné radosti aj ústrky. Všetci sa ale jedného dňa spoja, aby pomohli Kájovi, ktorý sa stal obeťou bandy škrupinkárov, ktorá ho obrala o pracne nadobudnuté úspory. Samozvaní pomstitelia nadšene vezmú spravodlivosť do svojich rúk a pustia sa do veľkého dobrodružstva.

Uvidíte na kanálu

17.5. od 20:00

Komédia
[design/2015/film_detail_cross.png]
Som len policajtka

Francúzsko, 2015, 94 min

Režie: Yves Rénier
Hrají: Mathilde Seigner, Philippe Torreton, Yves Rénier, Jean-Marie Winling, Kamel Belghazi

Adaptácia autobiografického románu Martine Monteilovej, prvej ženy na čele francúzskych policajných zložiek, ktorý sa točí okolo honu na jedného z najznámejších francúzskych vrahov, nebezpečného sociopata Guya Georgesa.

Uvidíte na kanálu

22.5. od 21:00

Kdykoliv ve videotéceFilmbox+

Dráma / Životopisný

Nalaďte sa podľa nálady

Na kanáloch FilmBoxu objavíte filmy, ktoré vás nikdy nesklamú. Či už máte chuť na epickú hollywoodsku premiéru, strhujúcu akciu, pútavý dokument alebo napríklad artový film..
Zoznámte sa s rodinou kanálov FilmBox.

Hollywoodske trháky s hviezdami najväčšej veľkosti krátko po premiére v kinách. Pravý pôžitok pre milovníkov premiér všetkých žánrov.

Užite si exkluzívne televízne premiéry filmov slávnych hollywoodskych štúdií v HD kvalite. Kanál pre náročných divákov s vynikajúcou kvalitou obrazu a zvuku.

Zážitok pre celú rodinu s kvalitnými snímkami pre malých aj veľkých: animovaná tvorba, populárne seriály, zábavné komédie a rodinné filmy.
Prvý filmový kanál, ktorý prináša artovú a nezávislú tvorbu z celého sveta, vrátane noviniek z renomovaných festivalov.
Vaša základňa pre nezávislú hudbu všetkých žánrov. Od rockovej po tanečnú, od hip-hopu k popu, od indie rocku k EDM.
Nabitý akciou a adrenalínom, výber toho naj z extrémnych športov ako base jumping, motocross, wakeboarding, FMX či skateboarding.
Kultúra z celého sveta, divoká príroda, história, populárna veda. Ocenené dokumenty a filmy s dychberúcimi HD zábermi.
Sledujte napínavé súboje vo všetkých disciplínach bojových športov. Živé prenosy tých najlepších fightov v HD kvalite.
Popredné modelky, svetoznámi návrhári, najpopulárnejšie značky, najhorúcejšie móla a najprestížnejšie show na HD kanáli o móde a trendoch.
EroX (soft) a EroXXX (hard) sú prémiové erotické kanály v HD kvalite s tým najkvalitnejším obsahom všetkých žánrov pre dospelých.

Ako prijímať

FilmBox u televíznych operátorov

Kanály FilmBox môžete sledovať u všetkých dobrých operátorov na satelite, kábli aj IPTV. Vyberte si vášho operátora pre detailnejšiu ponuku:

FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
Web: horizon.tv
Telefon: 02/594 22 434
FilmBox
Web: antiktvgo.sk
Telefon: 055/30 12345
FilmBox
FilmBox Stars
Web: telekom.sk
Telefon: 0800 123 456
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FightBox HD
Web: telekom.sk
Telefon: 0800 123 456
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FightBox HD
360 TuneBox
EroXXX HD
Web: orange.sk
Telefon: 0905 905 905
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: slovanet.net
Telefon: 02/208 28 208
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: swan.sk
Telefon: 0650 123 456
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: tangotv.sk
Telefon: 055/30 555
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXX HD
Web: flexi.sk
Telefon: 0850 888 019
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: upc.sk
Telefon: 02/594 22 434
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: slovanet.net
Telefon: 02/208 28 208
FilmBox
FilmBox Stars
Web: swan.sk
Telefon: 0650 123 456
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
Web: www.satro.sk
Telefon: 0850 311 000
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: martico.sk
Telefon: 043 4288313
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: flexi.sk
Telefon: 0850 888 019
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: www.skylink.sk
Telefon: 02/20 250 241
FilmBox
Web: telekom.sk/magio-sat
Telefon: 0800 123 456
FilmBox Premium
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
Web: sk.freesattv.tv
Telefon: 02/217 22 222
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Arthouse
FilmBox Live
Fast&FunBox HD
DocuBox HD
FightBox HD
FashionBox HD
360 TuneBox
Erox HD
EroXXX HD
Web: www.antiksat.sk
Telefon: 055/30 12345
FilmBox Premium
FilmBox Extra HD
FilmBox
FilmBox Stars
FilmBox Family
FilmBox Live
DocuBox HD
FightBox HD
EroXXX HD
Web: satro.sk
Telefon: 0850 311 000

Filmbox+

Ak radšej sledujete televízne programy na počítači, mobile alebo tablete alebo vlastníte Smart TV, predplaťte si službu FilmBox+ za €3,99 mesačne a užite si všetky naše kanály a k tomu stovky filmov z videotéky naviac. Aplikáciu FilmBox+ môžete spustiť na všetkých týchto zariadeniach.